Aranacak kelimeleri giriniz:

360 Derece Hizmetlerimiz, Yoğun İlgi Görüyor

Kayıt Tarihi : 11 Eylül 2012 Bu haber 2111 defa okundu

Özellikle son 3 yıldır Safranbolu’ya ve Safranboluluya hizmeti amaç, görev ve borç bilen bir anlayışla çalışan, kapıları vatandaşa ardına kadar açık olan Safranbolu Belediyesi internet sitesi ile de göz dolduruyor.
 
İlçe dışında yaşayan Safranboluluların hasret giderdiği, ilçesinden haberleri aldığı, yurt içi ve yurt dışından turistlerin sık sık ziyaret ettiği sitemizde yapılan hizmetlerin anlatıldığı ve fotoğraflarla da beslendiği 360 Derece Hizmetlerimiz köşesi son günlerde çok sayıda ziyaretçi aldı.
 
Safranbolu Belediye sitesinde yer alan köşede, parklar, merkezler ve yol düzenlemelerinde yapılan ve bitirilen çalışmalar resimlerle anlatılırken, çevre düzenlemeleri de gösteriliyor.
Site girişinde Safranbolu gökyüzünden seyredilebildiği gibi, hizmet yapılan yerin üzerine tıklandığında yine aynı yer 360 derecelik açı ile gözlemlenebiliyor. 
 
Yine Belediye internet sitesinde geçtiğimiz günlerde hizmete giren Safranbolu WebTv’de de vatandaşlarımız Belediyemizin etkinliklerini ve çalışmalarını görebiliyorlar.Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi