Aranacak kelimeleri giriniz:

Başkan Aksoy’dan Albay Ulukaya’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Kayıt Tarihi : 10 Ağustos 2012 Bu haber 4398 defa okundu

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, 125. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanı Albay Cihan Ulukaya’ya hoş geldin ziyaretinde bulundu.
 
Elazığ İl Jandarma Komutanlığında Alay Komutanı Yardımcılığı görevini yürütürken Karabük / Safranbolu 125. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanı olarak atanan Albay Cihan Ulukaya ziyaretten ve Dünya Miras Şehri Safranbolu’da görev yapmaktan  duyduğu mutluluğu dile getirirken, kentin gelişimi ve huzuru için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstereceklerini söyledi.
 
Başkan Aksoy ise, “Öncelikle Karabük ilimize atanan alay komutanımız Sayın Cihan Ulukaya beyefendiye yeni görevinde başarılar diliyorum. Bizler Safranbolu Yöneticiler olarak her alanda ortak çalışmalar içerisinde şehrimize hizmet ediyoruz. Bu hizmet dönemleri içerisinde görev değişiklikleri olabilmekte. Daha önce görev yapan ve Safranbolu’nun gelişiminde katkı sağlayan tüm komutanlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. Sayın Ulukaya ile de güzel işlere imza atacağımızdan şüphemiz yoktur. “ dedi.
 
Başkan Aksoy daha sonra Albay Cihan Ulukaya’ya SAKEM’de üretilen ve Safranbolu motifleri taşıyan el yapımı hediyeler takdim etti.
 

 
 Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi