Aranacak kelimeleri giriniz:

Cemal Caymaz Mahallesinde Sohbet Tadında Toplantı

Kayıt Tarihi : 19 Haziran 2013 Bu haber 2215 defa okundu

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy Mahalle Toplantılarına Ara Vermeden Devam Ediyor.
Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy göreve geldiği günden bu yana mahallelerde yaptığı incelemelere devam ederken diğer yandan da mahallenin sorunlarını yerinde inceleyerek çözümü mahalle sakinleri ile birlikte üretiyor.
 
Dün akşam Cemal Caymaz Mahallesinde de bu toplantılardan birisi yapılırken toplantı sohbet havasında gerçekleşti. Özlem Ergin Parkında yapılan toplantıya mahalle Muhtarı İmral Demir ev sahipliği yaparken Başkan Aksoy’a Başkan Yardımcıları Erdoğan Şenol ve Dursun Mustafa Dayıoğlu da eşlik etti.
 
Mahalle Muhtarı Demir’in açılış konuşması ile başlayan toplantı yaklaşık 1 saat sürdü. Muhtar İmral Demir yaptığı konuşmada, “ mahalle halkının hizmetlerden genelde memnun olduğunu dile getirirken yapılması gereken bazı çalışmalar olduğunu bunlarında başkan ve ekibi tarafından en kısa sürede giderileceğine inandığını söyledi. Mahalle sakinlerinin de taleplerini dinleyen Başkan Aksoy ise 2009 yılından bu güne bakıldığında kendisi ve ekiplerinin aynı azim ve şevkle çalıştıklarını, yapılma sözü verilen projelerin neredeyse tamamının bitirildiğini söyledi.
 
2009 yılında belediye bütçesinin 13 trilyon lira bu gün ise 34 trilyona ulaştığını dile getiren Başkan Aksoy “ gelinen bu nokta gösteriyor ki halkı ile birlik beraberlik ruhu içerisinde çalışan bir belediyeyiz ve bunun nimetlerinden de Cenabı hakkın izni ile hep birlikte faydalanıyoruz. Modern belediyecilik anlamında büyük adımlar attık, neredeyse asfaltlanmamış bir karış yer bırakmadık, park açılışlarımız devam ediyor. Araç filomuza bu güne kadar 50 ye yakın araç kazandırdık. Safranbolu Belediyesinin tarihinde ilk defa son model, modern donanımlı sıfır kilometre itfaiye araçları aldık. SAKEM ve bünyesinde barındırdığı Bilgi Evi ve hayır Çarşısı keza herkes tarafından takdir görmekte, yani Cenabı Hakka şükürler olsun sizlerinde duaları ile hizmetlerimizi yerine getiriyoruz “ dedi.
 
Mahallenin geriye kalan sorunlarının kendileri için aşılması güç sorunlar olmadığını ve yapılan toplantıya ve gösterilen ilgiye teşekkür ettiğini ifade eden Başkan Aksoy, bunlarında yerine getirileceği konusunda mahalle sakinlerine söz verdi. Toplantının sonunda vatandaşlarla bir süre daha sohbet eden Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’a mahalle sakinleri hayli ilgi gösterdi.

 


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi